O školce

ThumbnailNaše mateřská škola je postavena na konci města. Je desetipavilonová. Kapacita je 280 dětí. Původní čtyři pavilony byly otevřeny v roce 1980. Otevřením přístavby v roce 2003, se školka rozrostla na šest pavilonů.

Dostavba MŠ a zahájení provozu ve dvou nových pavilonech 1. 9. 2008, povýšilo naši MŠ na osmipavilonovou. Dne 1. 11. 2011 byly otevřeny další dva nové samostatné pavilony vybudované v objektu MŠ. Každá třída je samostatná, s hernou, šatnou, WC a umývárnou.

Jídlo dovážíme vlastním automobilem z jídelny ALMED s.r.o. Škvorec. K výdeji stravy slouží tři výdejny. K pobytu venku dětem slouží zahrada o rozloze 3.000 m2, se dvěma zahradními domky a sociálním zařízením. Je zde umístěno 10 pískovišť, skluzavky, dětské domky pro hru, tabule na kreslení, pružinové a vahadlové houpačky, trampolíny, domečky-maringotky a dřevěná prolézací sestava.

Sídlí zde deset tříd, Sluníčka, Kytičky, Motýlci, Berušky, Veverky, Koťata, Rybičky, Žabky, Ptáčci, Včelky. (třídy jsou uvedeny v pořadí od první do desáté)